Leczenie chrapania, badanie bezdechu sennego – cennik

Chrapiesz? Cierpisz z powodu bezdechu sennego?

Koniecznie musisz to wyleczyć, bo nieleczone dolegliwości zwiększają ryzyko poważnych schorzeń, np. chorób sercowo-naczyniowych, cukrzycy czy depresji.

Ponadto chrapanie powoduje, że jakość snu jest niewystarczająca. Dlatego po przebudzeniu człowiek czuje się zmęczony i rozdrażniony.

Chrapanie ma też negatywny wpływ na samopoczucie bliskich osoby chrapiącej, którzy są narażeni na nocne pobudki.

Cena za zabieg na chrapanie w Warszawie

Leczenie chrapania jest jednak możliwe. Obecnie dolegliwość łatwo wyeliminować. I to już dzięki jednej krótkiej procedurze, np. z wykorzystaniem techniki koblacji. Zabieg na chrapanie najlepiej wykonają specjaliści, tacy jak ci pracujący w naszej placówce.

Koblacja (Celon) i inne nowoczesne metody

W centrum leczenia chrapania i bezdechów MML przeprowadzamy operacje najnowszymi metodami. Zalicza się do nich m.in. koblacja (Celon) czy nasza autorska technika palisadowa przy użyciu lasera diodowego. To skuteczne, małoinwazyjne i krótkie zabiegi, które najczęściej wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Charakteryzuje je komfort i bezpieczeństwo. Po procedurze można szybko powrócić do codziennych aktywności.

Badanie bezdechu sennego

Podejście MML do pacjentów jest kompleksowe. Dlatego oferujemy też pełną diagnostykę, w tym konsultację laryngologiczną, badanie bezdechu sennego czy testy laboratoryjne.

Cena leczenia chrapania i bezdechu sennego – konsultacje i zabiegi

Poniżej prezentujemy cennik, podzielony na konsultacje ze specjalistami i zabiegi operacyjne. Dowiedz się, jakie są ceny za wizyty i leczenie chrapania techniką koblacji (Celon) oraz palisadową przy użyciu lasera diodowego.

UsługaCena
Konsultacja laryngologiczna (profesorska)450- 500 zł
Konsultacja laryngologiczna350 zł – 400 zł, weekend – 390 zł
Konsultacja okulistyczna300 zł
Konsultacja internistyczna250 zł
Konsultacja anestezjologiczna350 zł
Konsultacja ortopedyczna350 zł
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdechy metodą KOBLACJI (CELON) wykonywany na podniebieniu miękkim3900 zł
Korekcja małżowin nosowych metodą KOBLACJI (CELON)2700 zł
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdechy metodą KOBLACJI (CELON) wykonywany na podniebieniu miękkim i małżowinach nosowych5700 zł
Zabieg likwidujący chrapanie (podniebienie miękkie) metodą Palisadową przy użyciu lasera diodowego5500 zł

Cennik wszystkich usług świadczonych w centrum medycznym MML jest do wglądu w recepcji.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

W przypadku płatności za operacje istnieje możliwość dokonania przelewu przed operacją na nasz rachunek bankowy z dopiskiem: imię i nazwisko pacjenta oraz termin operacji (pacjenci przynoszą potwierdzenie przelewu w dniu operacji).

Cena zabiegów podana w tabeli jest orientacyjna. Dokładny koszt ustala lekarz prowadzący w trakcie konsultacji kwalifikującej do zabiegu. Uwzględnia przy tym wybrane procedury medyczne oraz zastosowane materiały.


Konto bankowe

Centrum Medyczne MML Sp.z o.o.,
ul. Bagno 2, wejście E, lok. 3, 00-112 Warszawa
Santander Bank
Nr konta: 37 1090 1056 0000 0001 5402 3448


Pacjenci z wykupionymi polisami Signal Iduna, Interpolska, Allianz Worldwide Care, Cigna, IMG, Vanbreda, Previnter, Mobility Benefits, Expacare, Medica Polska, Inter Partner Assistance, PZU Życie SA, Generali mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie w ramach przysługujących im w ubezpieczeniu świadczeń.

Również pacjenci Centrum Medycznego Medicover i Lux Med mogą być kierowani do naszej placówki na konsultacje, zabiegi i operacje.

Centrum Medyczne MML podpisało umowę z firmą Ratalnie.com, która daje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi wykonywane w Centrum Medycznym MML na raty.