Chrapiesz? Cierpisz z powodu bezdechu sennego?

Koniecznie musisz to wyleczyć, ponieważ nieleczone dolegliwości mogą być groźne dla zdrowia. Niezależnie od wieku. Ponadto, chrapanie i bezdech powodują, że jakość snu jest niewystarczająca, a po przebudzeniu – człowiek czuje zmęczony. Jednak ten problem można łatwo wyeliminować. I to już za pomocą jednego zabiegu, który wykonają specjaliści zatrudnieni w naszej klinice.

Poniżej prezentujemy cennik leczenia chrapania oraz bezdechu sennego podzielony na konsultacje medyczne oraz zabiegi i operacje.

Cennik leczenia chrapania i bezdechu sennego: konsultacje, zabiegi, operacje

UsługaCena
Konsultacja laryngologiczna (profesorska)350 zł
Konsultacja laryngologiczna200 zł – 350 zł
Konsultacja okulistyczna250 zł
Konsultacja internistyczna200 – 250 zł
Konsultacja anestezjologiczna150 zł – 170 zł
Konsultacja ortopedyczna250 zł
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdechy metodą KOBLACJI (CELON) wykonywany na podniebieniu miękkim3100 zł
Korekcja małżowin nosowych metodą KOBLACJI (CELON)2200 zł
Zabieg likwidujący chrapanie i bezdechy metodą KOBLACJI (CELON) wykonywany na podniebieniu miękkim i małżowinach nosowych4500 zł
Zabieg likwidujący chrapanie (podniebienie miękkie) metodą Palisadową przy użyciu lasera diodowego4950 zł

Cennik wszystkich usług świadczonych w CENTRUM MEDYCZNYM MML jest do wglądu w recepcji.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi.

W przypadku płatności za operacje istnieje możliwość dokonania przelewu przed operacją na nasz rachunek bankowy z dopiskiem: imię i nazwisko pacjenta oraz termin operacji (pacjenci przynoszą potwierdzenie przelewu w dniu operacji).

Podane ceny są cenami orientacyjnymi. Dokładną cenę ustala lekarz prowadzący w trakcie konsultacji kwalifikującej do zabiegu, uwzględniając wybrane procedury medyczne oraz zastosowane materiały.


Konto bankowe

Centrum Medyczne MML Sp.z o.o.,
ul. Bagno 2, wejście E, lok. 3, 00-112 Warszawa
PKO Bank Polski S.A.
Nr konta: 83 1020 1332 0000 1102 0913 9447


Pacjenci z wykupionymi polisami Signal Iduna, Interpolska, Allianz Worldwide Care, Cigna, IMG, Vanbreda, Previnter, Mobility Benefits, Expacare, Medica Polska, Inter Partner Assistance, PZU Życie SA, Generali mogą korzystać z naszych usług bezpłatnie w ramach przysługujących im w ubezpieczeniu świadczeń.

Również pacjenci Centrum Medycznego Medicover, Lux Med mogą być kierowani do naszej placówki na konsultacje, zabiegi i operacje.

Centrum Medyczne MML podpisało umowę z firmą Ratalnie.com, która daje możliwość rozłożenia płatności za zabiegi wykonywane w Centrum Medycznym MML na raty.