Dr n. med. Michał Michalik

Masz problemy z chrapaniem?
Umów się na konsultacje w najlepszej klinice leczącej z chrapania.

O nas

W Warszawie przy Placu Grzybowskim ul. Bagno 2, wejście E, lok. 3 działa Centrum Medyczne MML, dysponujące w pełni wyposażonymi, nowoczesnymi gabinetami diagnostyki i chirurgii laryngologicznej oraz okulistycznej.

Jesteśmy wiodącym w Polsce ośrodkiem zajmującym się trwałym leczeniem chrapania i bezdechów sennych. Zabiegi wykonywane są przez zespół doświadczonych specjalistów pod kierunkiem dr n. med. Michała Michalika.

Specjalizujemy się w chirurgii jednego dnia, w której wykorzystujemy najnowsze techniki operacyjne w leczeniu schorzeń laryngologicznych i okulistycznych. Dbając o komfort i bezpieczeństwo naszych pacjentów.

Zajmujemy się często występującymi problemami laryngologicznymi, takimi jak: bóle i urazy uszu, nosa, gardła, krtani u dzieci i dorosłych. Wykonujemy badania słuchu, badania histopatologiczne oraz badania mikrobiologiczne. Wykorzystujemy najwyższej klasy sprzęt zabiegowy i endoskopowy renomowanych firm.

Na stałe współpracujemy ze specjalistami innych dziedzin medycznych: foniatrą, audiologiem, anestezjologiem, neurologiem i internistą, u których można zasięgnąć rad i konsultacji.

Wysoko wykwalifikowana kadra, z wieloletnim doświadczeniem, nowoczesny sprzęt oraz estetyczne wnętrza zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas pobytu w naszej placówce.

Udzielamy się w mediach i na łamach pism, promując w ten sposób zdrowy styl życia.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą MML oraz korzystania z naszych usług.