Gdy problemem jest przerost migdałków podniebiennych…

[siteorigin_widget class=”Simple_About_With_Image”][/siteorigin_widget]

Zabiegi na chrapanie i bezdech senny, gdy problemem jest przerost migdałków podniebiennych

Chrapanie to zaburzenie snu, które źle wpływa na jego jakość. Powstaje na skutek ograniczonego przepływu powietrza przez górne drogi oddechowe. Przez niektórych chrapanie postrzegane jako uciążliwa dolegliwość tak naprawdę często okazuje się być objawem choroby. Nieleczone zaś wręcz do niej prowadzi. Konsekwencją braku podjęcia leczenia chrapania może być niebezpieczny obturacyjny bezdech senny. Może też wywołać m.in. udar mózgu, nadciśnienie czy chorobę wieńcową.

Cierpisz z powodu zaburzeń snu? Chcesz raz na zawsze skończyć z chrapaniem? Skorzystaj z porad specjalisty.

Gdzie można się wyleczyć?

Zapoznaj się z  małoinwazyjnymi, bezpiecznymi i skutecznymi metodami leczenia chrapania w znajdującym się w Warszawie Centrum Medycznym MML. Niewątpliwym atutem Kliniki jest wyspecjalizowana kadra medyczna z wieloletnim doświadczeniem. W celu zapewnienia pacjentom najwyższych standardów leczenia nasi lekarze uczestniczą w licznych konferencjach oraz certyfikowanych szkoleniach. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo i komfort każdego pacjenta.

Jakie są powody chrapania przez migdałki podniebienne?

Jedną z przyczyn chrapania jest przerost migdałków (gardłowego i/lub podniebiennych) utrudniających przepływ powietrza przez gardło. Dolegliwość ta występuje nie tylko u dorosłych. Problem dotyczy również dzieci, u których nierzadko jego jedynym rozwiązaniem jest interwencja chirurgiczna.

Zabiegi, jakie wykonujemy z powodu chrapania przez przerost migdałków podniebiennych:

W naszej klinice, w Warszawie, oferujemy bezpieczne i skuteczne metody leczenia, takie jak:

    • korekcja migdałków podniebiennych metodą Shaver PK to nowoczesna technika pozwalająca na usunięcie patologicznej tkanki. Zabieg wykonuje się przy pomocy noża rotującego Shaver PK, a ryzyko krwawienia jest zmniejszone do minimum.
    • korekcja migdałków podniebiennych metodą Celon i Koblacji – zabieg uzyskujący efekt koagulacji niskotemperaturowej falami radiowymi o wysokiej częstotliwości. Jest on małoinwazyjny i prawie bezkrwawy. To bardzo istotny fakt w przypadku korekcji migdałków ze względu na możliwość szybkiego powrotu do zdrowia.
    • korekcja migdałków podniebiennych laserem diodowym to innowacyjna metoda, która prowadzi do redukcji tkanki przy pomocy wiązki światła lasera. Zabieg jest prawie bezkrwawy i niemal nie wymaga rekonwalescencji.

Jaka jest cena zabiegu?

Chcesz uzyskać informacje na temat sposobów leczenia oraz sprawdzić, ile kosztują?

Serdecznie zapraszamy do Centrum Medycznego MML (zlokalizowanego w Warszawie). Nasz personel szczegółowo przedstawi Ci ofertę i umówi na wizytę w dogodnym dla Ciebie terminie.

Dlaczego warto podjąć leczenie, właśnie, u nas?

Oferujemy innowacyjne, a co najważniejsze, skuteczne techniki leczenia chrapania. Posiadamy gabinety i sale operacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt diagnostyczny. W Centrum Medycznym MML specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania, zlecą badania oraz wybiorą najodpowiedniejszą metodę leczenia.

Zaufaj nam i umów się na wizytę już dziś. Zadzwoń: +22 406 54 22.